Okap BOSCH DBB97DP60
The Symbol: DBB97DP60
Availability: 4 units
Price: 4121.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: DBB97DP60
Availability: 4 units
Price: 4121.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | VDE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Silnik dołączony | Tak |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Model | Wbudowany |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Zawór zwrotny | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 27 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | A+ |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Szerokość produktu | 898 mm |
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Waga produktu | 12 kg |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 433 m³/h |
| Maksymalna moc wyciągu | 699 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | B |
| Ilość prędkości | 3 |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Poziom hałasu | 57 dB |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Filtr odporny na zmywanie w zmywarce | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Stal nierdzewna |
| Lampy | 2 W |
| Liczba żarówek | 3 szt. |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Oświetlenie | 437 lx |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Temperatura koloru | 3500 K |
| Szerokość | 1020mm |
| Długość | 570mm |
| Wysokość | 490mm |