Okap wyspowy tuba MAAN Elba 2 39 złoty połysk
Symbol: OELB39J4KS.S3CZ.IN.SA2.ZL3_EO
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3057.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: OELB39J4KS.S3CZ.IN.SA2.ZL3_EO
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3057.00
| Specyfikacja | |
| Pozycja panelu sterowania | Front / Top front |
| Silnik dołączony | Tak |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Lampy | 6,8 W |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Elektroniczne z wyświetlaczem, pilot zdalnego sterowania |
| Kolor produktu | Błyszczący złoty |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Model | Okap wyspowy |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Roczne zużycie energii | 53 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Klasa efektywności oświetlenia | A |
| Wysokość (max.) | 107 cm |
| Wysokość (min) | 80 cm |
| Średnica produktu | 390 mm |
| Maksymalna moc wyciągu | 605 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Ilość prędkości | 4 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 49 dB |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 69 dB |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 62 dB |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 930mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 510mm |
• Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem.
• Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji.
• Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych.