Okap ELECTROLUX LFT816K
The Symbol: LFT816K
Availability: 1 units
Price: 2188.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: LFT816K
Availability: 1 units
Price: 2188.00
| Specyfikacja | |
| Długość przewodu | 1,35 m |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Model | Naścienny |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Roczne zużycie energii | 63 kWh |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wysokość (max.) | 118 cm |
| Waga produktu | 13,7 kg |
| Głębokość produktu | 454 mm |
| Poziom hałasu (tryb recyrkulacji) | 75 dB |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 515 m³/h |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 56 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 545 m³/h |
| Głębokość opakowania | 465 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,3 kg |
| Szerokość opakowania | 730 mm |
| Wysokość opakowania | 650 mm |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Liczba filtrów | 2 szt. |
| Lampy | 7,5 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2213422 |
| Szerokość | 725mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 640mm |