Okap BOSCH DWB95CC60
The Symbol: DWB95CC60
Availability: 2 units
Price: 2163.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: DWB95CC60
Availability: 2 units
Price: 2163.00
| Specyfikacja | |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Model | Naścienny |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Roczne zużycie energii | 72 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 200 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Wysokość (max.) | 89,5 cm |
| Wysokość (min) | 63,5 cm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 13,6 kg |
| Szerokość produktu | 898 mm |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | B |
| Przepływ powietrza (niska prędkość) | 594 m³/h |
| Maksymalna moc wyciągu | 594 m³/h |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 55 cm |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 569 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 67 dB |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 57 dB |
| Poziom hałasu (średnia prędkość) | 63 dB |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Stal nierdzewna |
| Temperatura koloru | 3500 K |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Oświetlenie | 265 lx |
| Lampy | 1,5 W |
| Szerokość | 1010mm |
| Długość | 570mm |
| Wysokość | 680mm |