Okap AKPO WK-4 CLASSIC GOLD 50 BIAŁY
The Symbol: WK-4 CLASSIC GOLD 50 BIAŁY
Availability: 2 units
Price: 578.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: WK-4 CLASSIC GOLD 50 BIAŁY
Availability: 2 units
Price: 578.00
| Specyfikacja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Naścienny |
| Silnik dołączony | Tak |
| Minutnik | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Roczne zużycie energii | 50 kWh |
| Obciążenie | 88 W |
| Wysokość bez komina | 26 cm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Wysokość (max.) | 90 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 22 cm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wysokość (min) | 59 cm |
| Poziom hałasu | 74 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 500 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Ilość prędkości | 3 |
| Rodzaj żarówki | Halogen |
| Pozycja oświetlenia | Przednie |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Lampy | 2 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1644197 |
| Szerokość | 515mm |
| Długość | 335mm |
| Wysokość | 560mm |