Parownica do ubrań 1500W MR-357 MAESTRO
The Symbol: MR-357
Availability: 2 units
Price: 133.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: MR-357
Availability: 2 units
Price: 133.00
| Specyfikacja | |
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | Tak |
| Funkcja pary pionowej i poziomej | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,18 l |
| Ciągły strumień pary | 18 ± 5 g/min |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Ręczny parowiec do ubrań |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 215mm |
Apollo Corporation Limited ADD
253-261 Hennessy Road
999077 Hong Kong
Hong Kong
info@feel-maestro.eu