Parownica KARCHER SC 2 EasyFix - 1.512-600.0
Symbol: 1.512-600.0
Dostępność: 17 szt.
Cena: 677.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: 1.512-600.0
Dostępność: 17 szt.
Cena: 677.00
| Specyfikacja | |
| Liczba zbiorników na wodę | 1 |
| Pojemność | 1 l |
| Długość przewodu | 4 m |
| Długość przewodu | 2,2 m |
| Pojemność bojlera | 1000 ml |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna długość tuby | 100 cm |
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Minimalna długość tuby | 50 cm |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,6 kg |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 254 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Para pod ciśnieniem | 3,2 bar |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Podłoga |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Czas gotowości | 6,5 min |
| Regulowana para | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Nasadka do podłogi | Tak |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Końcówka wskazująca | Tak |
| Typ szczotki w zestawie | Okrągła szczotka czyszcząca |
| Typ dołączonej dyszy | Dysza ręczna |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Szerokość | 490mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 295mm |