Parownica KARCHER SC 2 EasyFix Plus - 1.512-614.0
Symbol: 1.512-614.0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 751.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: 1.512-614.0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 751.00
| Specyfikacja | |
| Długość przewodu | 4 m |
| Liczba zbiorników na wodę | 1 |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Pojemność | 1 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość węża | 2,2 m |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1500 W |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,6 kg |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 254 mm |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Usuwanie bakterii | 99.99% |
| Regulowana para | Tak |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Szkło, Podłoga, Płytki |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Czas nagrzewania | 6,5 min |
| Para pod ciśnieniem | 3,2 bar |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Usuwa bakterie i wirusy | Tak |
| Ilość stopni regulacji | 2 |
| Zawartość opakowania | Dysza ręczna |
| Zawartość opakowania | Szczotka okrągła x 1 |
| Zawartość opakowania | Powłoczka z mikrofibry na dyszę ręczną x 1 |
| Zawartość opakowania | Rury ssące 2 x 0,5 m |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Okrągła szczotka, duża x 1 |
| Zawartość opakowania | Dysza punktowa |
| Zawartość opakowania | Ssawka podłogowa: EasyFix |
| Zawartość opakowania | Dysza power |
| Zawartość opakowania | Uniwersalna ściereczka podłogowa EasyFix x 2 |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 257mm |
| Wysokość | 290mm |
• Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci.
• Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń.
• Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów.