Okap ELICA LANE IX/A/52 60cm PRF0157333
The Symbol: PRF0157333
Availability: 4 units
Price: 1390.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: PRF0157333
Availability: 4 units
Price: 1390.00
| Specyfikacja | |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Model | Wbudowany |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Roczne zużycie energii | 68,9 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Głębokość produktu | 283 mm |
| Wysokość produktu | 322 mm |
| Szerokość produktu | 514 mm |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 49 dB |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 65 dB |
| Ciśnienie (Pa) | 405 |
| Moc wyciągu powietrza w położeniu wspomagającym | 650 m³/h |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 68 dB |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Maksymalna moc wyciągu | 550 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Pozycja oświetlenia | Przednie |
| Temperatura koloru | 3500 K |
| Oświetlenie | 365 lx |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Lampy | 7 W |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Szerokość | 565mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 380mm |