Okap ELECTROLUX LFP616X
Symbol: LFP616X
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1419.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: LFP616X
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1419.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Model | Wbudowany pod |
| Ilość silników | 1 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Roczne zużycie energii | 48 kWh |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Waga produktu | 13,3 kg |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 600 m³/h |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 46 dB |
| Włączanie/wyłączanie oświetlenia | Tak |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Liczba filtrów | 2 szt. |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2304485 |
| Szerokość | 670mm |
| Długość | 483mm |
| Wysokość | 385mm |
• Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji.
• Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem.
• Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych.