Okap ELICA ERA C IX/A/52 PRF0142723
Symbol: PRF0142723
Dostępność: 6 szt.
Cena: 532.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: PRF0142723
Dostępność: 6 szt.
Cena: 532.00
| Specyfikacja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Wbudowany |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Szary |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Roczne zużycie energii | 71 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Szerokość produktu | 520 mm |
| Ilość prędkości | 3 |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Rodzaj ekstrakcji | Obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 368 m³/h |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 62 dB |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Klasa wydajności świecenia | D |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Szerokość | 630mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 230mm |
• Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem.
• Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji.
• Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych.