OBUDOWA BE QUIET! SILENT BASE 802 WINDOW Black
The Symbol: BGW39
Availability: 48 units
Price: 930.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: BGW39
Availability: 48 units
Price: 930.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna długość kart graficznych | 44,9 cm |
| Maksymalna długość PSU | 28,8 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 9 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 7 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Wysokość produktu | 553 mm |
| Szerokość produktu | 281 mm |
| Waga produktu | 13,2 kg |
| Głębokość produktu | 539 mm |
| Wysokość opakowania | 615 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,9 kg |
| Szerokość opakowania | 323 mm |
| Głębokość opakowania | 651 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 420 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 539mm |
| Długość | 553mm |
| Wysokość | 281mm |
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.
• Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów.