Pan Mięsko Indyk z bażantem karma sucha dla psa 3kg
Availability: 30 units
Price: 105.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol:
Availability: 30 units
Price: 105.00
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Główny smak | Indyk |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 3 kg |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Białko | 30% |
| Zawartość tłuszczu | 19% |
| Szerokość | 262mm |
| Długość | 359mm |
| Wysokość | 113mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.