PURINA ONE MINI Dog Adult Beef & Rice 1,5kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 87.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 87.00
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Nie |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Seria | PURINA One |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Wołowina |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Popiół surowy | 8% |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Białko | 27% |
| Włókna surowe | 2% |
| Szerokość | 123mm |
| Długość | 288mm |
| Wysokość | 211mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.