PROMIS SUSZARKA NA PRANIE SCOPELLO, ROZKŁADANA,CZA
The Symbol: SU118
Availability: 4 units
Price: 167.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: SU118
Availability: 4 units
Price: 167.00
| Specyfikacja | |
| Model | Suszarka do bielizny |
| Koła transportowe | Tak |
| Powierzchnia suszenia | 16 m |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Stal 18/10 |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Szerokość po złożeniu | 60 cm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 1740 mm |
| Głębokość po złożeniu | 7 cm |
| Wysokość produktu | 880 mm |
| Wysokość po złożeniu | 100 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 1000mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 590mm |