PROCESOR Intel Core i7-12700F 25M Cache to 4.90GHz
The Symbol: BX8071512700F
Availability: 19 units
Price: 1563.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: BX8071512700F
Availability: 19 units
Price: 1563.00
| Specyfikacja | |
| Rynek docelowy | Gaming, Content Creation |
| Data premiery | Q1'22 |
| Status | Launched |
| Nazwa kodowa procesora | Alder Lake |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 76,8 GB/s |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia | 4,8 GHz |
| Pudełko | Tak |
| Zawiera system chłodzący | Tak |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 25 MB |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Liczba wątków | 20 |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Maksymalna liczba ścieżek DMI | 8 |
| Producent procesora | Intel |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Model procesora | i7-12700F |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,1 GHz |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Maksymalna moc turbo | 180 W |
| Procesor ARK ID | 134592 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Przepustowość pamięci | 76,8 GB/s |
| Bez ECC | Tak |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX 2.0 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.1 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Konfiguracje PCI Express | 1x16+1x4 |
| Konfiguracje PCI Express | 2x8+1x4 |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 20 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Skalowalność | 1S |
| Segment rynku | Desktop |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Rewizja Direct Media Interface (DMI) | 4.0 |
| Warunki użytkowania | PC/Client/Tablet |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G167599 |
| Stan spoczynku | Tak |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992CN3 |
| Wielkość opakowania procesora | 45 x 37.5 mm |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Gotowość pamięci Intel® Optane ™ | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Tak |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Częstotliwość technologii Intel® Turbo Boost Max 3.0 | 4,9 GHz |
| Intel® Turbo Boost Max 3.0 Technologia | Tak |
| Oparte na trybie systemu sterowania (MBE) | Tak |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | Tak |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Intel® Thread Director | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Standardowe zarządzanie (ISM) Intel® | Tak |
| Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET) | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85423119 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 105mm |
• Unikać wstrząsów i upadków, aby nie uszkodzić delikatnych komponentów.
• Upewnić się, że procesor jest odpowiednio chłodzony, aby zapobiec przegrzaniu.
• Nie dotykać pinów procesora, aby uniknąć uszkodzeń elektrostatycznych.
Intel Deutschland GmbH
Dornacher Str.
85622 Feldkirchen
Germany
Intel-Safety-Reporting@intel.com