PROCESOR Intel Core i7-12700 25M Cache to 4.90GHz
The Symbol: BX8071512700
Availability: 2 units
Price: 1811.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: BX8071512700
Availability: 2 units
Price: 1811.00
| Specyfikacja | |
| Wersja OpenCL | 2.1 |
| Status | Launched |
| Rynek docelowy | Gaming, Content Creation |
| Data premiery | Q1'22 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Cache procesora | 25 MB |
| Liczba wątków | 20 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | i7-12700 |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Producent procesora | Intel |
| Nazwa kodowa procesora | Alder Lake |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 76,8 GB/s |
| Pudełko | Tak |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Maksymalna moc turbo | 180 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,1 GHz |
| Maksymalna liczba ścieżek DMI | 8 |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia | 4,8 GHz |
| Liczba jednostek wykonawczych | 32 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Wersja DirectX wbudowanej karty graficznej | 12.0 |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 300 MHz |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość zintegrowanej karty graficznej (eDP - wbudowany wyświetlacz) | 5120 x 3200 px |
| Silniki kodeków wieloformatowych | 2 |
| Obsługiwane wyjścia zintegrowanej karty graficznej | HDMI 2.1 |
| Obsługiwane wyjścia zintegrowanej karty graficznej | Embedded DisplayPort (eDP) 1.4b |
| Obsługiwane wyjścia zintegrowanej karty graficznej | DisplayPort 1.4a |
| Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (eDP - wbudowany wyświetlacz) | 120 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość zintegrowanej karty graficznej (DisplayPort) | 7680 x 4320 px |
| Liczba monitorów wspieranych (wbudowana karta graficzna) | 4 |
| ID wbudowanego urządzenia graficznego | 0x4680 |
| Wersja OpenGL wbudowanej karty graficznej | 4.5 |
| Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (HDMI) | 60 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość wbudowanej karty graficznej (HDMI) | 4096 x 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (DisplayPort) | 60 Hz |
| Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) | 1500 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Przepustowość pamięci | 76,8 GB/s |
| Korekcja ECC | Tak |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Konfiguracje PCI Express | 1x16+1x4 |
| Konfiguracje PCI Express | 2x8+1x4 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX 2.0 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.1 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 20 |
| Stan spoczynku | Tak |
| Skalowalność | 1S |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992CN3 |
| Rewizja Direct Media Interface (DMI) | 4.0 |
| Warunki użytkowania | PC/Client/Tablet |
| Warunki użytkowania | Stanowisko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8542310001 |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G167599 |
| Segment rynku | Desktop |
| Wielkość opakowania procesora | 45 x 37.5 mm |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Tak |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Gotowość pamięci Intel® Optane ™ | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Intel® Quick Sync Video | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET) | Tak |
| Częstotliwość technologii Intel® Turbo Boost Max 3.0 | 4,9 GHz |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Tak |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Tak |
| Intel® Thread Director | Tak |
| Intel® Turbo Boost Max 3.0 Technologia | Tak |
| Oparte na trybie systemu sterowania (MBE) | Tak |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | Tak |
| Całkowite szyfrowanie pamięci Intel® | Tak |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Grafika | eDP 1.4b, DP 1.4a, HDMI 2.1 |
| Szerokość | 124mm |
| Długość | 81mm |
| Wysokość | 115mm |
Intel Deutschland GmbH
Dornacher Str.
85622 Feldkirchen
Germany
Intel-Safety-Reporting@intel.com