PROCESOR Intel Core i5-12400F 18M Cache to 4.40GHz
The Symbol: BX8071512400F
Availability: 0 units
Price: 913.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: BX8071512400F
Availability: 0 units
Price: 913.00
| Specyfikacja | |
| Data premiery | Q1'22 |
| Status | Launched |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Cache procesora | 18 MB |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,5 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Producent procesora | Intel |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Model procesora | i5-12400F |
| Pudełko | Tak |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Nazwa kodowa procesora | Alder Lake |
| Maksymalna moc turbo | 117 W |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia | 4,4 GHz |
| Maksymalna liczba ścieżek DMI | 8 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Przepustowość pamięci | 76,8 GB/s |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 20 |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G167599 |
| Konfiguracje PCI Express | 1x16+1x4 |
| Konfiguracje PCI Express | 2x8+1x4 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Skalowalność | 1S |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX 2.0 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.1 |
| Stan spoczynku | Tak |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992CN3 |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8542310001 |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Segment rynku | Desktop |
| Rewizja Direct Media Interface (DMI) | 4.0 |
| Wielkość opakowania procesora | 45 x 37.5 mm |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Gotowość pamięci Intel® Optane ™ | Tak |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® Turbo Boost Max 3.0 Technologia | Nie |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Tak |
| Intel® Thread Director | Nie |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | Tak |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 113mm |
| Wysokość | 84mm |
Intel Deutschland GmbH
Dornacher Str.
85622 Feldkirchen
Germany
Intel-Safety-Reporting@intel.com