PLECAK DO LAPTOPA GENESIS PALLAD 420 CZARNY 15.6" 18L
Symbol: NBG-2217
Dostępność: 10 szt.
Cena: 242.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: NBG-2217
Dostępność: 10 szt.
Cena: 242.00
| Specyfikacja | |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na akcesoria |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na ścieranie, Odporny na zadrapania, Bryzgoszczelny, Wodoodporna |
| Pasek na ramię | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ obudowy | Plecak |
| Materiały | Poliester |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Szczegóły dotyczące materiału | 600d |
| Przegródka na słuchawki | Tak |
| Wodoodporny zamek błyskawiczny | Tak |
| Przegroda klawiatury | Tak |
| Wysokość produktu | 450 mm |
| Objętość | 18 l |
| Głębokość produktu | 335 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 30 x 260 x 380 mm |
| Waga produktu | 620 g |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
| Rekomendowana waga | 12 kg |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Szerokość opakowania | 325 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 664 g |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 8 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 650 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 595 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,07 kg |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 330mm |
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.genesis-zone.com/kontakt