PHANTEKS XT Silent PC
The Symbol: PH-XT523PSC_BK01
Availability: 30 units
Price: 467.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: PH-XT523PSC_BK01
Availability: 30 units
Price: 467.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Nie |
| Boczne okno | Nie |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Materiały | Stal |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 5 |
| Model | PC |
| Układ | Midi Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 7,6 kg |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 545mm |
• Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.
• Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów.
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.