Okkap kuchenny do zabudowy MPM-54-OWS-02 czarne szkło, oświetlenie LED, pochłaniacz i wyciąg
Symbol: MPM-54-OWS-02
Dostępność: 5 szt.
Cena: 514.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: MPM-54-OWS-02
Dostępność: 5 szt.
Cena: 514.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Lampy | 8 W |
| Model | Wbudowany |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Roczne zużycie energii | 88 kWh |
| Szerokość produktu | 520 mm |
| Waga produktu | 6,7 kg |
| Klasa wydajności świecenia | B |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | C |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 58 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 68 dB |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Maksymalna moc wyciągu | 626 m³/h |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 55 cm |
| Materiał obudowy | Szkło, Stal |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Szerokość | 555mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 335mm |
• Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem.
• Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji.
• Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych.