Okap kominowy AKPO WK-5 RONDO TURBO 60 BIAŁY (600mm; kolor biały)
Symbol: WK-5 RONDO TURBO 60 BIAŁY
Dostępność: 7 szt.
Cena: 505.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: WK-5 RONDO TURBO 60 BIAŁY
Dostępność: 7 szt.
Cena: 505.00
| Specyfikacja | |
| Lampy | 28 W |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Model | Naścienny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Suwak |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Silnik dołączony | Tak |
| Moc silnika | 100 W |
| Obciążenie | 156 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 50 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 59 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 207 m³/h |
| Szerokość | 655mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 550mm |
• Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych.
• Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem.
• Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji.