Okap kominowy AKPO WK-4 GRAND 60 CZARNY ECO
Symbol: WK-4 GRAND 60 CZARNY ECO
Dostępność: 5 szt.
Cena: 642.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: WK-4 GRAND 60 CZARNY ECO
Dostępność: 5 szt.
Cena: 642.00
| Specyfikacja | |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Ilość silników | 1 |
| Lampy | 2 W |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Silnik dołączony | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Model | Naścienny |
| Moc silnika | 102 W |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Roczne zużycie energii | 55 kWh |
| Obciążenie | 106 W |
| Wysokość bez komina | 37,5 cm |
| Wysokość (max.) | 98 cm |
| Wysokość (min) | 73,5 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Maksymalna moc wyciągu | 405 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 70 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 46 dB |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium/węgiel |
| Szerokość | 660mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 510mm |
• Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych.
• Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem.
• Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji.