Odkurzacz techniczny Taurus Hidrodry 1200
The Symbol: 948080000
Availability: 6 units
Price: 457.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: 948080000
Availability: 6 units
Price: 457.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Tworzywo pojemnika | Plastik |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 1200 W |
| Długość kabla | 2 m |
| Pojemność | 15 l |
| Długość przewodu | 4 m |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 360mm |
| Wysokość | 530mm |