Odkurzacz BOSCH BWD421 PET AquaWash&Clean
The Symbol: BWD421PET
Availability: 3 units
Price: 1547.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: BWD421PET
Availability: 3 units
Price: 1547.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Rury | Teleskopowy |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Model | Cylinder próżniowy |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Maksymalna moc wejściowa | 2100 W |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość produktu | 490 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 10,4 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,4 kg |
| Wysokość opakowania | 600 mm |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Promień działania | 12 m |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Filtr ochrony silnika | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Długość przewodu | 9 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 440mm |