Obudowa serwerowa Rack Supermicro CSE-813MFTQC-R407CB (kolor czarny)
The Symbol: CSE-813MFTQC-R407CB
Availability: 2 units
Price: 4149.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: CSE-813MFTQC-R407CB
Availability: 2 units
Price: 4149.00
| Specyfikacja | |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Ilość zainstalowanych, nadmiarowych źródeł zasilania | 1 |
| Moc zasilacza | 400 W |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Liczba obsługiwanych nadmiarowych zasilaczy | 1 |
| Waga produktu | 15,2 kg |
| Szerokość produktu | 437 mm |
| Głębokość produktu | 503 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
| Interfejs napędów pamięci masowej | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Szerokość | 715mm |
| Długość | 595mm |
| Wysokość | 200mm |