Obudowa ENDORFY Ventum 200 Solid
The Symbol: EY2A001
Availability: 0 units
Price: 313.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: EY2A001
Availability: 0 units
Price: 313.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,1 cm |
| Boczne okno | Nie |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Model | PC |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Podświetlenie | Nie |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 2,5" / 3,5" | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 31,5 cm |
| Układ | ATX |
| Głębokość produktu | 373 mm |
| Szerokość produktu | 211 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ilość portów USB typu A | 2 |
| Wejście audio | Y |
| Wyjście audio | Tak |
| Wąski napęd optyczny | Nie |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana liczba wentylatorów | 7 |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora przedniego | 280 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora przedniego | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora przedniego | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora przedniego | 240 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora tylnego | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora górnego | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora górnego | 240 mm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 490mm |