Obudowa DeepCool MATREXX 55 V4
The Symbol: R-MATREXX55-BCADA4-G-4
Availability: 30 units
Price: 350.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: R-MATREXX55-BCADA4-G-4
Availability: 30 units
Price: 350.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna długość kart graficznych | 37 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Układ | Midi Tower |
| Materiały | SPCC |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Przycisk reset | Tak |
| Model | PC |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Wysokość produktu | 483 mm |
| Głębokość produktu | 421 mm |
| Waga produktu | 6,9 kg |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 536mm |
| Wysokość | 294mm |
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.
• Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.