Obudowa DeepCool CH260 WH (R-CH260-WHNGM0-G-1)
The Symbol: R-CH260-WHNGM0-G-1
Availability: 8 units
Price: 394.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: R-CH260-WHNGM0-G-1
Availability: 8 units
Price: 394.00
| Specyfikacja | |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ATX |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41,3 cm |
| Model | PC |
| Układ | Micro Tower |
| Materiały | SPCC |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,4 cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Głębokość produktu | 438 mm |
| Wysokość produktu | 312,5 mm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 490mm |
| Wysokość | 375mm |