ORIJEN Fit & Trim - sucha karma dla psa - 11,4kg
Availability: 30 units
Price: 565.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol:
Availability: 30 units
Price: 565.00
| Specyfikacja | |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez laktozy | Tak |
| Waga produktu | 11,4 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Smak karmy | Śledź |
| Smak karmy | Kurczak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Efekty zdrowotne | Zdrowa waga |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Rasa pupila | Labrador |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Popiół surowy | 8% |
| Włókna surowe | 8% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Białko | 42% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 480mm |