Nóż SCK Spring Assisted Karambit
The Symbol: CC-H37
Availability: 9 units
Price: 113.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol: CC-H37
Availability: 9 units
Price: 113.00
| Specyfikacja | |
| Klips do paska | Tak |
| Blokada | Liner Lock |
| Typ produktu | Nóż |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Rodzaj ostrza | Zakrzywione |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Typ otwierania | Sprężynowe |
| Długość po rozłożeniu | 19,4 cm |
| Długość po złożeniu | 13,6 cm |
| Waga produktu | 198 g |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 27mm |
| Wysokość | 68mm |