Nóż Bushawk 9244 101 INC
Symbol: 455516
Dostępność: 30 szt.
Cena: 130.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: 455516
Dostępność: 30 szt.
Cena: 130.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Nóż |
| Pochwa na nóż w zestawie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna 3Cr13SS |
| Typ noża | Nóż wielofunkcyjny |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Materiał rękojeści | Plastik |
| Długość ostrza | 110 mm |
| Długość produktu | 230 mm |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 70mm |
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Dokładnie sprawdź narzędzie przed każdym użyciem, aby upewnić się, że jest w dobrym stanie technicznym.
• Ostrzeżenie: Narzędzie jest ostre i może spowodować skaleczenia. Zachowaj ostrożność podczas użytkowania.
Grupa OD Sp. z o.o
Lwowska 58A/58A
37200 PRZEWORSK
Poland
602710265
biuro@grupaod.pl