Parownica do ubrań ADLER AD 5044
Symbol: AD 5044
Dostępność: 4 szt.
Cena: 202.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: AD 5044
Dostępność: 4 szt.
Cena: 202.00
| Specyfikacja | |
| Czas nagrzewania | 20 s |
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Prasowanie na sucho | Tak |
| Ciągły strumień pary | 25 g/min |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor produktu | Biały |
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,18 l |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Moc | 1400 W |
| Moc maksymalna | 1800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Szerokość | 395mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 120mm |
• Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci.
• Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń.
• Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów.
Adler Sp. z o.o.
Ordona 2A
01-237 Warszawa
Poland
888457196
ce@adler.com.pl