Parownica MZP-04
Symbol: MZP-04
Dostępność: 5 szt.
Cena: 216.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: MZP-04
Dostępność: 5 szt.
Cena: 216.00
| Specyfikacja | |
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba ustawień | 2 |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Pojemność zbiornika na wodę | 95 ml |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Ręczny parowiec do ubrań |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Silne uderzenie pary | 22 g/min |
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | Tak |
| Blokada i alarm urządzenia w przypadku braku wody | Tak |
| Czas ogrzewania | 10 s |
| Moc | 1200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Waga produktu | 650 g |
| Zawartość zestawu | Nakładka do usuwania zanieczyszczeń ze szczotką z włosia do usuwania sierścI |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 255mm |