Pan Mięsko wołowina,kozina,warzywa sucha karma dla psa M 9kg
Dostępność: 27 szt.
Cena: 230.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol:
Dostępność: 27 szt.
Cena: 230.00
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Główny smak | Wołowina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 9 kg |
| Popiół surowy | 9% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Białko | 30% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 500mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.