Pan Mięsko Cielęcina z przepiórką sucha karma dla psa chrupki XS 3kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 108.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 108.00
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 3 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Junior |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Cielęcina |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Popiół surowy | 8% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Białko | 30% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Szerokość | 477mm |
| Długość | 99mm |
| Wysokość | 263mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.