PUSZKA MONTAŻOWA DAHUA PFA130-E
Symbol: PFA130-E
Dostępność: 24 szt.
Cena: 100.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: PFA130-E
Dostępność: 24 szt.
Cena: 100.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Model | Skrzynka przyłączeniowa |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Waga produktu | 350 g |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Średnica | 12,4 cm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Gwint | 3/4" |
| Maksymalny udźwig | 3 kg |
| Szerokość | 146mm |
| Długość | 66mm |
| Wysokość | 147mm |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com