PURINA PRO PLAN Adult Small & Mini Sensitive Skin - sucha karma dla psa - 7kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 225.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 225.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 7 kg |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Smak karmy | Łosoś |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Seria | PURINA Pro Plan |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość witaminy E | 550 mg/kg |
| Białko | 30% |
| Zawartość witaminy D3 | 1100 IU/kg |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Zawartość witaminy A | 3400 IU/kg |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 570mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.