PURINA ONE MED/MAX Adult Chicken & Rice 12kg
Dostępność: 29 szt.
Cena: 222.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol:
Dostępność: 29 szt.
Cena: 222.00
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Kategoria | Dla psa |
| Waga produktu | 12 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Seria | PURINA One |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Popiół surowy | 7% |
| Białko | 25% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Szerokość | 594mm |
| Długość | 179mm |
| Wysokość | 381mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.