PURINA ONE ADULT Cat Chicken 9,75kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 332.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 332.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 9,75 kg |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Seria | PURINA One |
| Kategoria | Dla kota |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez soi | Nie |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Kurczak |
| Bez cukru | Tak |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Białko | 34% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 575mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.