PROMIS ZESTAW KUCHENNY MINI KD08
Symbol: KD08
Dostępność: 1 szt.
Cena: 119.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: KD08
Dostępność: 1 szt.
Cena: 119.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Kuchnia do zabawy |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Ilość sztuk | 1 |
| Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat | Tak |
| Ostrzeżenie UE TSD | Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia |
| Szerokość | 325mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 92mm |