PROMIS TORBA TERMICZNA 16 L, NIEBIESKA TL16N
Symbol: TL16N
Dostępność: 4 szt.
Cena: 68.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: TL16N
Dostępność: 4 szt.
Cena: 68.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Poliester |
| Typ produktu | Torba termiczna |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Objętość | 16 l |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Kolor produktu | Niebieski, Miętowy |
| Koła | Nie |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 265mm |
| Wysokość | 40mm |