PROMIS GOFROWNICA NA 2 GOFRY WAP1600
Symbol: WAP1600
Dostępność: 2 szt.
Cena: 167.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: WAP1600
Dostępność: 2 szt.
Cena: 167.00
| Specyfikacja | |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kształt wafla | Prostokąt |
| Diody LED | Tak |
| Liczba wafli | 2 gof. |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Termostat | Tak |
| Moc | 1200 W |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 145mm |