PROMIS DESKA DO PRASOWANIA STARS PKD50
Symbol: PKD50
Dostępność: 4 szt.
Cena: 207.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: PKD50
Dostępność: 4 szt.
Cena: 207.00
| Specyfikacja | |
| Pokrywa | Bawełna |
| Koła transportowe | Nie |
| Model | Pełnowymiarowa deska do prasowania |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor pokrycia | Szary |
| Wymiary płyty żelazka (SxG) | 480 x 1420 mm |
| Zakres regulacji wysokości | 670 - 900 mm |
| Wysokość (max.) | 94 cm |
| Wymiary produktu złożonego | 480 x 1420 x 940 mm |
| Szerokość | 1500mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 375mm |