Overlock Singer S0105
Symbol: S0105
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1691.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: S0105
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1691.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Owerlokowa maszyna do szycia |
| Wbudowane światło | Tak |
| Funkcje maszyny do szycia | Owerlok |
| Pedał sterowania nożnego | Tak |
| Wolne ramię | Tak |
| Szerokość szwu | Zmienny |
| Typ zasilacza | Prąd elektryczny |
| Waga produktu | 6 kg |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Szerokość produktu | 301 mm |
| Szerokość | 339mm |
| Długość | 325mm |
| Wysokość | 324mm |