Overlock Singer HD0405S
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1953.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol:
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1953.00
| Specyfikacja | |
| Typ ekranu | Nie |
| Funkcje maszyny do szycia | Owerlok |
| Typ dziurki guzika | 1 stopień |
| Liczba pozycji igły | 4 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba wzorów ściegów | 6 |
| Szerokość szwu | Zmienny |
| Długość szwów | Zmienny |
| Napięcie wejściowe | 220 V / 50Hz |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Typ zasilacza | Prąd elektryczny |
| Zestaw igieł w komplecie | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Pinceta | Tak |
| Dołączone akcesoria do maszyny do szycia | Stopka uniwersalna |
| Dołączone akcesoria do maszyny do szycia | Stopka do guzików |
| Rozrusznik nożny w zestawie | Tak |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Ostrzeżenia | Regularnie konserwuj i utrzymuj maszynę w czystości zgodnie z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie używać w pobliżu dzieci. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy manipulowaniu igłami i ostrymi elementami. |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 330mm |