Overlock Singer 14T968
Symbol: 14T968
Dostępność: 10 szt.
Cena: 4018.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: 14T968
Dostępność: 10 szt.
Cena: 4018.00
| Specyfikacja | |
| Liczba pozycji igły | 4 |
| Funkcje maszyny do szycia | Owerlok |
| Kolor produktu | Biały |
| Podświetlenie | Tak |
| Wolne ramię | Tak |
| Ściegi do tkanin elastycznych | Tak |
| Szerokość szwu | Zmienny |
| Regulowana długość ściegu | Tak |
| Długość szwów | Zmienny |
| Liczba wzorów ściegów | 14 |
| Typ dziurki guzika | 1 stopień |
| Typ zasilacza | Prąd elektryczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Napięcie wejściowe | 220 V / 50Hz |
| Dołączone akcesoria do maszyny do szycia | Stopka uniwersalna |
| Dołączone akcesoria do maszyny do szycia | Stopka do guzików |
| Zestaw igieł w komplecie | Tak |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Rozrusznik nożny w zestawie | Tak |
| Pinceta | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 410mm |
| Wysokość | 359mm |