Opiekacz Taurus 3w1 Miami Legend
Symbol: 968431000
Dostępność: 9 szt.
Cena: 237.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: 968431000
Dostępność: 9 szt.
Cena: 237.00
| Specyfikacja | |
| Układ | Prostokątny |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Schowek na przewód | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Wyjmowane płyty grillowe | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Bez kwasu perfluorooktanowego (PFOA) | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | 900 W |
| Ilość płyt grzewczych | 3 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania.
• Nie używać na zewnątrz ani w pobliżu wody.
• Urządzenie musi być podłączone do gniazdka z uziemieniem.