OnePlus Watch Lite 45mm Silver
Availability: 1 units
Price: 783.00
For free delivery are missing -,--
Total 0,00 €
Price includes discounts
This site uses cookies in accordance with the policy. Your use of the site means that they will be placed on your device, you can change the settings of your browser.
The Symbol:
Availability: 1 units
Price: 783.00
| Specyfikacja | |
| Przebyty dystans | Tak |
| Czujnik geomagnetyczny | Tak |
| Czujnik tętna | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Temperatura nadgarstka | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Czujnik ciśnienia atmosferycznego | Tak |
| Maksymalna długość paska | 21 cm |
| Tworzywo sprzączki | Stal nierdzewna |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Minimalna długość paska | 14 cm |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Kolor sprzączki | Srebrny |
| Kształt | Okrągły |
| Rozmiar nadgarstka | 140 - 210 mm |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Kolor paska | Beżowy |
| Kolor obudowy zegarka | Srebrny |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
| Pojemność baterii | 330 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Żywotność baterii | 10 dni |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Grubość | 8.9 mm |
| Szerokość produktu | 44.98 mm |
| Głębokość produktu | 44.98 mm |
| Waga produktu | 59 g |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Pamięć Flash | 4 GB |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Smartwatch x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel do ładowania x 1 |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 464 x 464 px |
| Przekątna ekranu | 3,71 cm (1.46") |
| Jasność maksymalna | 3000 nitów |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Szerokość | 113mm |
| Długość | 67mm |
| Wysokość | 111mm |