Okap TEKA CNL 6415 PLUS IX - 40436820
Symbol: 40436820
Dostępność: 8 szt.
Cena: 844.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Symbol: 40436820
Dostępność: 8 szt.
Cena: 844.00
| Specyfikacja | |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Zawór zwrotny | Tak |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Ilość silników | 1 |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Roczne zużycie energii | 26,7 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Wysokość (max.) | 18,4 cm |
| Głębokość produktu | 323 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Poziom hałasu | 64 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 385 m³/h |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 64 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 52 dB |
| Ilość prędkości | 5 |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 69 dB |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Szerokość | 645mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 375mm |
• Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem.
• Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji.
• Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych.